Pracovní příležitost ve společnosti ŠKO-ENERGO

Společnost ŠKO-ENERGO si je vědoma, že klíčovým zdrojem úspěchu a jedním z nejpodstatnějších předpokladů dalšího rozvoje jsou její zaměstnanci.

Zaměstnanec ve ŠKO-ENERGO

Proto společnost ŠKO-ENERGO klade velký důraz nejen na získávání schopných a kvalifikovaných zaměstnanců, ale také na jejich udržení, motivování a péči o jejich profesní i odborný růst.

Svým zaměstnancům nabízíme příjemné a moderní pracovní prostředí s novými technologiemi, možnost průběžného vzdělávání a zvyšování kvalifikace.

  • Volná pracovní místa - aktuální nabídka volných pracovních míst ve společnosti ŠKO-ENERGO a on-line formulář.

  • Pro studenty – možnost získat první profesní zkušenosti při studiu – bakalářské a diplomové práce, praxe, spolupráce s VŠ a SŠ.

  • Zaslání životopisu – v případě, že jste nenašli pracovní místo, odpovídající vašemu zájmu, zašlete svůj životopis na e-mail: vladena.trlifajova@sko-energo.cz.

  • Časté dotazy – odpovědi na nejčastěji kladené dotazy k oblasti rozvoje kariéry.

Tato stránka používá cookies. Více informací o zpracování Vašich osobních údajů na jejich základě a o Vašich právech naleznete v našem prohlášení o ochraně osobních údajů. Níže můžete udělit souhlas se zpracováním osobních údajů pro níže uvedené účely.
Podrobnosti