Časté dotazy

Líbí se mi vybraná pozice. Jak se mohu přihlásit do výběrového řízení?

  • Nejsnazší cestou je vyplnit dotazník na našich webových stránkách v sekci Kariéra – On-line životopis a případně připojit svůj motivační dopis a životopis. Nezapomeňte do poznámky vždy uvést, o jakou pozici se ucházíte.

Nemohu najít nic vhodného. Co mám dělat?

  • Pokud máte zájem pracovat ve společnosti ŠKO-ENERGO a v aktuální nabídce v sekci Volná pracovní místa nemůžete najít vhodnou pozici, můžete vyplnit formulář v sekci Kariéra – on-line životopis, připojit svůj životopis a odeslat nám ho. Zařadíme Vás do databáze a v případě, že se objeví vhodná pracovní pozice, budeme Vás kontaktovat.

Kdo uvidí mé údaje? Nedostanou se třetím osobám?

  • Vaše údaje považujeme za přísně důvěrné a budou s nimi pracovat pouze pracovníci personálního oddělení ŠKO-ENERGO a vedoucí pracovníci útvarů, ve kterých se ucházíte o zaměstnání. Společnost ŠKO-ENERGO dodržuje veškerá ustanovení zákona č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů a Vaše údaje budou použity v rámci výběrového řízení, nejdéle však 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ŠKO-ENERGO o smazání nebo opravu osobních údajů.

Mohu Vám zaslat svůj životopis poštou?

  • Ano. Pokud nemáte e-mail nebo Internet, můžete nám zaslat Váš životopis a motivační dopis poštou na adresu:

ŠKO-ENERGO, s.r.o.

Personální oddělení

Václava Klementa 869

293 60  Mladá Boleslav

Jak probíhá výběrový proces?

  • Není-li u volné pozice uvedeno jinak, první kolo výběrového řízení probíhá vyhodnocením Vašich elektronických a písemných dokumentů. Vybraní uchazeči splňující požadavky volného místa jsou dále pozváni k účasti v druhém kole, které probíhá formou osobních pohovorů.

Poslal jsem Vám svůj životopis a neobdržel jsem žádnou reakci. Je vše v pořádku?

  • Děkujeme za Váš zájem a prosíme Vás o pochopení, jelikož nám přichází velké množství žádostí o zaměstnání. Nebudeme-li Vás kontaktovat do 3 týdnů od obdržení Vašeho životopisu, byla ve výběrovém řízení dána přednost jinému kandidátovi.

  • Potřebujete více informací? Kontaktujte nás na e-mail: vladena.kubicova@sko-energo.cz

Tato stránka používá cookies. Více informací o zpracování Vašich osobních údajů na jejich základě a o Vašich právech naleznete v našem prohlášení o ochraně osobních údajů. Níže můžete udělit souhlas se zpracováním osobních údajů pro níže uvedené účely.
Podrobnosti