Novinky

Aktuální opatření v souvislosti s koronavirem (COVID-19)

covid-19.jpg

V souvislosti se situací ohledně koronaviru (COVID-19) ve světě a přijatými opatřeními v České republice také společnost ŠKO-ENERGO přistoupila k opatřením.

Jedním z nich je informovanost a preventivní opatření pro pracovníky dodavatelských firem. Chtěli bychom Vás požádat, abyste k této situaci přistupovali s respektem a obezřetností.

Pravidla pro externí firmy pohybující se v areálu ŠKODA AUTO a.s. a ve společnosti ŠKO-ENERGO s.r.o., která je nutno dodržovat, jsou ke stažení zde: Pravidla pro externí firmy.

V případě, že některý z vašich zaměstnanců se vrátil z rizikové oblasti nebo přišel do styku s osobou, u které se projevil koronavirus nebo je v karanténě, Vás žádáme o okamžitou informaci.

Kontakt: Ing. Vendula Lebánková, telefon: +420 734 516 020, e-mail: vendulka.lebankova@sko-energo.cz.

Zároveň vás žádáme o informování vašich zaměstnanců o preventivních opatřeních a vyplnění přiložených formulářů. Platí pro případy jednorázových návštěv i dlouhodobých činností, které pro nás vykonáváte.

Čestné prohlášení - společnost

Čestné prohlášení - návštěva


Tato stránka používá cookies. Více informací o zpracování Vašich osobních údajů na jejich základě a o Vašich právech naleznete v našem prohlášení o ochraně osobních údajů. Níže můžete udělit souhlas se zpracováním osobních údajů pro níže uvedené účely.
Podrobnosti