Novinky

Cenově výhodné teplo, čisté energie a e-Mobilita

img_3978.jpg

Jak se mohou vize jedné firmy dotknout života obyvatel v Mladé Boleslavi? Výrazně! Tedy alespoň v případě strategie ŠKO-ENERGO do roku 2035, kterou představili zástupci naší společnosti na únorové tiskové konferenci v hotelu Galatea Kosmonosy. Hlavními pilíři této strategie jsou stabilní a cenově výhodné dodávky tepla, nahrazení fosilních paliv bezuhlíkatými technologiemi a vybudování infrastruktury a poskytování služeb pro e-Mobilitu pro ŠKODA AUTO. V těchto oblastech už má naše společnost stanovené cíle a plány, které přinesou užitek právě obyvatelům Mladé Boleslavi a přispějí k tomu, aby se lidem v Mladé Boleslavi žilo ještě lépe. Jak toho chceme dosáhnout se dočtete v tiskové zprávě.

Tisková zpráva

Zmíněné tiskové konferenci předcházelo jednání ŠKO-ENERGO se zástupci distributora tepla, společností CENTROTHERM a bytových družstev SBD, BYTOS a DOMOS. Společně jsme zhodnotili dodávky tepla za rok 2017 a představena cena tepla na rok 2018. Ta zůstává stejná jako v loňském roce, tj. 567 Kč/GJ. ŠKO-ENERGO opět drží cenu a nezdražuje!

 Tisková konference, únor 2018

Tisková konference, únor 2018

Setkání se zákazníky, únor 2018

Setkání se zákazníky, únor 2018


Tato stránka používá cookies. Více informací o zpracování Vašich osobních údajů na jejich základě a o Vašich právech naleznete v našem prohlášení o ochraně osobních údajů. Níže můžete udělit souhlas se zpracováním osobních údajů pro níže uvedené účely.
Podrobnosti