Novinky

Letní odstávka teplé vody v Mladé Boleslavi

Provoz teplárny ŠKO-ENERGO má jako obvykle v létě napilno. Nastalo náročné období příprav na nadcházející topnou sezonu, kterým každoročně věnujeme velkou pozornost. Aby byly dodávky tepla od ŠKO-ENERGO spolehlivé, nepřerušené a minimalizovaly se poruchy v průběhu zimních měsíců, je nutné provést údržbu rozvodů a zařízení, plánované opravy a předepsané revize. Technologie teplárny je s výjimkou letní odstávky v provozu nepřetržitě 24 hodin denně. I při využití současných moderních technologií nelze některé revize a opravy provést bez odstávky dodávek teplé vody. Její délka závisí na objemu plánovaných oprav na jednotlivých zařízeních. Letošní odstávka proběhne od 6. 8. od 6 hodin do 11. 8. do 22 hodin. Potrvá tedy stejně jako v loňském roce.

Máme za sebou druhé nejchladnější topné období posledního desetiletí, topnou sezonu jsme letos ve ŠKO-ENERGO ukončili až 1. června. Trvala o 12 dní déle než ta loňská, a prověřila tak vysokou spolehlivost našich dodávek. Společnost ŠKO-ENERGO tak i v uplynulé topné sezoně zajistila svým zákazníkům stabilní, bezpečné a cenově výhodné dodávky tepla. Děkujeme všem našim zákazníkům za přízeň.


Tato stránka používá cookies. Více informací o zpracování Vašich osobních údajů na jejich základě a o Vašich právech naleznete v našem prohlášení o ochraně osobních údajů. Níže můžete udělit souhlas se zpracováním osobních údajů pro níže uvedené účely.
Podrobnosti