Novinky

Náš odborník přes chemii obdržel ocenění

oceneni_j_mach.jpg

Už během studijních let se Ing. Jiří Mach, vedoucí oblasti infrastruktury společnosti ŠKO-ENERGO, zaměřil na chemii. Ta se stala jeho doménou a provází ho celý jeho dosavadní profesní život. Po třiceti letech práce v oblasti energetiky a teplárenství a orientace na životní prostředí získal odměnu – medaili prof. Vladimíra Lista „Za zásluhy o rozvoj české energetiky“.

Udělil mu ji Český svaz zaměstnavatelů v energetice (ČSZE) v rámci letošních Dnů teplárenství, a tím ho ocenil zejména za jeho aktivní spolupráci se svazem. „Informace o nominaci na ocenění mne mile překvapila. S Českým svazem zaměstnavatelů v energetice spolupracuji od roku 1997 především v oblasti životního prostředí," reagoval na nečekané uznání Jiří Mach. Ocenění mu předali předseda výkonné rady Teplárenského sdružení České republiky Ing. Mirek Topolánek a Ing. Jan Klas, MBA, člen představenstva a ředitel ČSZE. Kromě Jiřího Macha byli oceněni další čtyři odborníci z teplárenství.

Vyznamenání v podobě medaile a diplomu je od roku 2008 udělováno odborníkům z oblasti energetiky. Cílem tohoto vyznamenání je ocenit dlouhodobou a obětavou práci jednotlivců ve prospěch českého energetického hospodářství se zaměřením na elektroenergetiku a teplárenství v širších souvislostech, nebo za jejich mimořádný přínos pro obor. Medaile nese jméno Vladimír Lista, českého elektrotechnického inženýra a vysokoškolského pedagoga, který se zasloužil o elektrifikaci Československa a o zavedení československých technických norem.


Tato stránka používá cookies. Více informací o zpracování Vašich osobních údajů na jejich základě a o Vašich právech naleznete v našem prohlášení o ochraně osobních údajů. Níže můžete udělit souhlas se zpracováním osobních údajů pro níže uvedené účely.
Podrobnosti