Novinky

Odstávka teplé vody 2018

odstavky_2018_3.jpg

Z důvodu zachování vysoké spolehlivosti dodávek tepla provádí společnost ŠKO-ENERGO pravidelnou kontrolu a údržbu energetických zařízení. Tato kontrola a údržba si vyžádá odpojení od dodávek tepla. V letošním roce proběhne v termínu od 6. do 18. července.

Na teplárně bude období mimo topnou sezónu jako obvykle ve znamení oprav výrobního zařízení. V letošním roce bude probíhat několik rozsahem mimořádných akcí, mezi které lze zařadit generální opravu turbogenerátoru a výměnu ocelového pláště a vyzdívek popelového sifonu fluidního kotle K90. V průběhu kompletní odstávky horkovodního systému bude také realizována výměna hlavních armatur DN600 na topných ohřívácích a další úpravy a opravy na oběhových čerpadlech a páteřních rozvodech horké vody. Tím dojde k podstatnému zvýšení spolehlivosti celého systému.

Za dočasné omezení dodávek tepla a snížení tepelného komfortu se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Informace jsou také v reportáži 1. Boleslavské zde: http://www.prvniboleslavska.cz/mlada-boleslav-mesto-ceka-odstavka-teple-vody.

 


Tato stránka používá cookies. Více informací o zpracování Vašich osobních údajů na jejich základě a o Vašich právech naleznete v našem prohlášení o ochraně osobních údajů. Níže můžete udělit souhlas se zpracováním osobních údajů pro níže uvedené účely.
Podrobnosti