Novinky

Preventivní opatření v souvislosti s koronavirem (COVID-19)

covid-19.jpg

Aktuální téma jak v médiích, tak i doma či ve firmách je v současné době koronavirus (COVID-19). V souvislosti se situací ve světě a zároveň prvními případy a přijatými opatřeními v České republice také společnost ŠKO-ENERGO přistupuje k preventivním opatřením.

Jedním z nich je informovanost a preventivní opatření pro pracovníky dodavatelských firem. Chtěli bychom Vás požádat, abyste k této situaci přistupovali s respektem a obezřetností.

V případě, že některý z vašich zaměstnanců se vrátil z rizikové oblasti nebo přišel do styku s osobou, u které se projevil koronavirus nebo je v karanténě, Vás žádáme o okamžitou informaci.

Kontakt: Ing. Vendula Lebánková, telefon: +420 734 516 020, e-mail: vendulka.lebankova@sko-energo.cz.

Zároveň vás žádáme o informování vašich zaměstnanců o preventivních opatřeních a vyplnění přiložených formulářů. Platí pro případy jednorázových návštěv i dlouhodobých činností, které pro nás vykonáváte.

Čestné prohlášení - společnost

Čestné prohlášení - návštěva

Výše uvedené informace najdete také v dopise jednatelů společnosti ŠKO-ENERGO.


Tato stránka používá cookies. Více informací o zpracování Vašich osobních údajů na jejich základě a o Vašich právech naleznete v našem prohlášení o ochraně osobních údajů. Níže můžete udělit souhlas se zpracováním osobních údajů pro níže uvedené účely.
Podrobnosti