Sponzoring

Podpora v našem regionu

Společnost ŠKO-ENERGO se snaží být dobrým občanem a partnerem města Mladá Boleslav. Proto již řadu let podporuje sportovní i kulturní dění ve městě a blízkém okolí. Je si vědoma toho, že v současné době nemohou volnočasové aktivity fungovat bez dostatečných financí.

Formou sponzorství přispívá na aktivity dětí a mládeže v různých sportovních či kulturních organizacích, kde vidí tuto podporu jako nejúčelnější a podporuje i řadu dalších zajímavých akcí pro volný čas. Je si vědoma toho, že nečinnost často vede mládež k nezákonné činnosti, jako jsou krádeže a ničení majetku, a smysluplné využití volného času naopak přispěje k jejich rozvoji a sníží riziko ohrožení před drogami. Stále více podporuje akce s ekologickým zaměřením, které slouží k výuce a získávání vztahu k životnímu prostředí.

Kromě toho společnost ŠKO-ENERGO přispívá formou reklamy k rozvoji mladoboleslavského prvoligového fotbalu, extraligového ledního hokeje, florbalu, basketbalu a cyklistiky. Pomáhá tím k oživení zábavy obyvatel města a okolního regionu a mnozí dospělí pak často sami projeví větší zájem o aktivní sportování.

 

Tato stránka používá cookies. Více informací o zpracování Vašich osobních údajů na jejich základě a o Vašich právech naleznete v našem prohlášení o ochraně osobních údajů. Níže můžete udělit souhlas se zpracováním osobních údajů pro níže uvedené účely.
Podrobnosti