Podpora regionu 2012

Podpora prvoligového fotbalu a ledního hokeje

Podpora prvoligového fotbalu a ledního hokeje

Společnost dlouhodobě podporuje mladoboleslavský fotbal a tým ledního hokeje.

Výstava National Geographic: Svět v kontrastech

Výstava National Geographic: Svět v kontrastech

ŠKO-ENERGO podpořilo výstavu Svět v kontrastech, která se konala v době od 19.9. – 2.12.2012 v kostele Sv. Bonaventury ve Vzdělávacím centru Na Karmeli. Bylo zde vystaveno 80 nejlepších snímků fotografů slavného časopisu National Geographic, kteří na svých cestách zachytili svět nejen čarovně krásný, ale také sužovaný palčivými problémy, jako jsou klimatické změny, přelidnění, zanikající živočišné druhy, znečištěné vodní zdroje ap. Právě ekologie byla tím důvodem, proč se generálním partnerem výstavy stala společnost ŠKO-ENERGO.

Velká taneční show

Velká taneční show

Již potřetí se v Mladé Boleslavi konala přehlídka tanečního umění na Mladoboleslavsku, kde byla firma ŠKO-ENERGO generálním partnerem. Tato akce se koná jednou za dva roky a pořadatelem je sdružení United Rhythm Dancers. Tato Velká taneční show se letos konala 11. června ve Vysoké škole Škoda Auto (Na Karmeli). Akce se zúčastnilo dvanáct místních skupin, což je cca 200 tanečníků! Hlavním hostem večera bylo vystoupení skupiny Daemen. Více informací najdete na www.urdancers.cz.

Boleslavsko hledá talent

Boleslavsko hledá talent

Mladoboleslavské děti s talentem měly jedinečnou možnost získat finanční podporu na další rozvoj svého umu. Nadační fond Šance pro děti a společnost ŠKO-ENERGO totiž vyhlásily soutěž „Boleslavsko hledá talent“ pro všechny talentované děti. Výherce získal 50 tisíc korun pro rozvoj svého talentu v následujícím roce. Soutěž byla určena dětem, které bydlí nebo studují v Mladé Boleslavi.„Smyslem soutěže Boleslavsko hledá talent je najít a podpořit mimořádně nadané, šikovné a cílevědomé děti, které si zaslouží ocenění. Jsem rád, že se naše firma může podílet na tak výjimečném a užitečném projektu,“ říká Miroslav Žďánský, jednatel společnosti ŠKO-ENERGO. Soutěž přitom nemá kategorie a staví tak vedle sebe úspěšné děti z nejrůznějších oborů. Dítě nemusí mít samé jedničky, může však být šikovné, zručné, může mít nápad pro nějaký projekt, který by někomu, nebo něčemu pomohl. Může mít mimořádné znalosti z oborů, ve kterých je těžké vyniknout, nebo pro ně žádná soutěž neexistuje. Soutěžícím tak může být skutečně kdokoliv.

ŠKO-ENERGO Cup

ŠKO-ENERGO Cup

Sedmý ročník turnaje fotbalových nadějí ŠKO-ENERGO Cup 2012 o pohár prezidenta FK Mladá Boleslav, který se konal v úterý 8. května na hřišti areálu Městského stadionu v Mladé Boleslavi, vyhrálo družstvo FK Dobrovice. Vítězné družstvo získalo putovní prezidentský pohár a hráči družstev na prvních třech místech medaile a věcné ceny.

Zeměfest

Zeměfest

V dubnu 2012 se konal pátý ročník Zeměfestu v Mladé Boleslav, který přilákal velký počet návštěvníků. Kromě čtyř hodin hudby místních neokoukaných skupin i divadla pro děti i pro dospělé si každý mohl na vlastní kůži vyzkoušet překážky města na vozíku nebo se slepeckou holí, svézt se na elektrokole či v dopravním prostředku budoucnosti – elektromobilu. Velká rodinná pátračka po Zelenovousovi odhalila rodičům s dětmi tajemství města, rukodělné dílničky zaměstnali letos nejen děti, ale i tvořivé maminky. Na co si dát pozor pro bezpečné cestování autem či na kole poradili odborníci z výzkumu dopravní bezpečnosti Škoda Auto a nezávislého D-testu. Zlatým hřebem Zeměfestu bylo pravděpodobně vytvoření prvního rozkvetlého auta v České republice - jedno staré nepotřebné auto bylo osázeno rostlinami a stromy, aby potom po celý rok oživovalo ulice města.

Jeden svět

Jeden svět

Společnost ŠKO-ENERGO se stala hlavním sponzorem třetího ročního mezinárodního festivalu dokumentárních filmů Jeden svět v Mladé Boleslavi, který se koná od 19. – 24.3.2012 ve Vzdělávacím centru Na Karmeli, v Literární kavárně a v Ekocentru Zahrada.Tento festival je dnes největším lidskoprávním filmovým festivalem na světě a počítá se mezi nejvýznamnější kulturní akce v rámci České republiky, neboť probíhá ve 41 festivalových městech. V pondělí 19.3.2012 byl tento festival zahájen dokumentem Pod sluncem tma za účasti režiséra Martina Marečka, který za tento snímek získal před několika dny ocenění Český lev za nejlepší dokumentární film.

Český pohár mužů ve volejbale Final Four

Český pohár mužů ve volejbale Final Four

ŠKO-ENERGO se stalo generálním partnerem Českého poháru mužů ve volejbale Final Four, který se konal ve dnech 11. - 12.2.2012 v Mladé Boleslavi. Pohár si odnesl po napínavém finále tým VK Ostrava, který se již dlouhodobě drží na špičce českého volejbalu.

Tato stránka používá cookies. Více informací o zpracování Vašich osobních údajů na jejich základě a o Vašich právech naleznete v našem prohlášení o ochraně osobních údajů. Níže můžete udělit souhlas se zpracováním osobních údajů pro níže uvedené účely.
Podrobnosti