Podpora regionu 2014

V roce 2014 jsme přispěli již tradičně k rozvoji prvoligového fotbalu a k návratu hokejistů do extraligy. V obou těchto klubech jsme finančně podpořili i dětské a mládežnické oddíly.

Protože máme zájem i na rošíření sportů pro děvčata, podporujeme i nadále sportovní činnost dívčích basketbalových družstev na "Sportovní akademii" při základní škole Pastelka.

Z oblasti sportu jsme vyhověli i žádosti oddílu krasobruslení TJ AŠ a finančně pomohli při uspořádání Mistrovství České republiky v krasobruslení žactva, které se konalo v Mladé Boleslavi v březnu tohoto roku.

Máme zájem nejen na rozvoji sportu, ale i kultury, takže i v letošním roce jsme finančně podpořili společnost Kultura města Mladá Boleslav a Městské divadlo.

Menším finančním darem jsme přispěli na uspořádání filmového festivalu Jeden svět a hudební akce "Benefiční multižánrový Karmelfest", který uspořádali studenti Integrované střední školy a jehož výtěžek byl věnován postiženým do Centra 83.

Protože chceme, aby mládež byla vzdělávána i jazykově, přispěli jsme na uspořádání recitační soutěže v německém jazyce.

Tato stránka používá cookies. Více informací o zpracování Vašich osobních údajů na jejich základě a o Vašich právech naleznete v našem prohlášení o ochraně osobních údajů. Níže můžete udělit souhlas se zpracováním osobních údajů pro níže uvedené účely.
Podrobnosti