O společnosti

ŠKO-ENERGO je multiutilitní společnost, jejíž posláním je komplexní péče o největšího zákazníka, Škoda Auto, při zajištění jeho energetických potřeb. Současně pečuje o tepelnou pohodu obyvatel, podniků a institucí v Mladé Boleslavi a zajišťuje tak dobré podmínky pro jejich práci i soukromí.

O společnosti

Hlavní cíle: spokojení zákazníci, ekologie a společenská odpovědnost

Mladá Boleslav je více jak 100 let spjata s výrobou automobilů. Pro výrobu automobilů jsou nepřerušované dodávky energií za cenu, která umožní konkurovat na mezinárodních trzích, nutností. Škoda Auto patří mezi největší a nejúspěšnější firmy v České republice. V rámci koncernu Volkswagen zaujímá významné postavení nejen objemem výroby automobilů, ale i svou vysokou efektivností výroby. Dodávky energií pro Škoda Auto jsou zajištěny dlouhodobým smluvním vztahem a dosahují výše téměř 1,5 mld. Kč ročně.

Většina ze 45 tisíc obyvatel Mladé Boleslavi (12 tisíc rodin) je zásobována teplem ze ŠKO-ENERGO. O výhodách centrálního zásobování teplem svědčí i noví zákazníci v průmyslových zónách města. ŠKO-ENERGO se jako významná regionální společnost zajímá o dění v Mladé Boleslavi a podílí se na jeho dalším společenském rozvoji.