Novinky

Hodina Země

hodinazeme_2021.jpg

Ochranu životního prostředí chápeme jako poslání a společný úkol pro každého z nás. Proto jsme ani letos neváhali a jako každý rok jsme se připojili k mezinárodní akci Hodina Země, jejímž cílem je atraktivním způsobem upozornit na změnu klimatu. V České republice ji koordinuje Ekologický institut Veronica. V sobotu 27. 3. 2021 jsme v čase od 20.30 do 21.30 vypnuli světla venkovního schodiště na teplárně, na zauhlovacím mostě i světla v pobočných závodech, a také logo ŠKO-ENERGO na administrativní budově.

Unikátní pohled, který se naskytne pouze jednou za rok. Pozorovatelé si ho mohli vychutnat přesně jednu hodinu. Naše mladoboleslavské teplárna zahalená do tmy v rámci mezinárodní klimatické akce Hodina Země. Ochranu klimatu totiž nebereme pouze jako frázi, ale jako náš závazek.


Tato stránka používá cookies. Více informací o zpracování Vašich osobních údajů na jejich základě a o Vašich právech naleznete v našem prohlášení o ochraně osobních údajů. Níže můžete udělit souhlas se zpracováním osobních údajů pro níže uvedené účely.
Podrobnosti